Willa Monte Rosa

Monte Rosa - budynek o profilu hotelarsko-gastronomicznym w centrum Zakopanego - 100 m. od Krupówek - słynnego deptaku w Polsce. Na parterze znajduje się restauracja-pizzeria ze smaczną kuchnią regionalną i europejską. To tu serwujemy śniadania. Na wyższych piętrach znajdują się pokoje, mieszczące ponad 50 osób. Oferta tylko ze śniadaniem. Bezpłatne miejsce parkingowe dla gości hotelowych. Sala bilardowa z siedmioma stołami i barem znajduje się na pierwszym piętrze. Posiadamy dwa monitorowane parkingi, jeden od ul. Nowotarskiej przy głównym wejściu do budynku oraz drugi od ul. Jana Pawła II przy drugim wejściu do budynku (na wysokości pokoi, drugie piętro). Budynek ogrzewany jest ekologiczną energią geotermalną.

Pokoje 2, 3, 4 osobowe, wszystkie wyposażone są w karty chipowe, TV, sejf, czajnik z zestawem powitalnym, telefonem do połączeń wewnętrznych oraz łazienkę. Część z nich posiada nieduży balkon oraz lodówkę hotelową. 

Śniadania w cenie noclegu

Bezpłatny parking dla gości hotelowych

100m do Krupówek

150m do Gubałówki

Lokalizacja:
100m. ul. Krupówki - słynny deptak.
150m. dolna stacja kolejki na Gubałówkę z tarasem widokowym.
300m. kościół MB Częstochowskiej, jeden z piękniejszych zabytków architektury góralskiej.
300m. Cmentarz Zasłużonych na Pęksowym Brzyzku, zabytkowy obiekt historyczny.
700m. Muzeum Tatrzańskie, gmach główny.
800m. Rówień Krupowa z placem zabaw. 
1,2 km. kąpielisko i stok narciarski "Szymoszkowa".
1,7 km. Dworzec Główny PKP i PKS.
2 km. Termy Tatrzańskie.


W budynku jest także karczma i pizzeria, ze smaczną kuchnią regionalną i europejską. Tutaj serwujemy śniadania dla gości na szwedzkim stole. Organizujemy przyjęcia okolicznościowe, oraz obsługujemy imprezy zbiorowe.